Про перспективи розвитку первинної ланки медицини розмірковували на зустрічі з громадою села Слободище

  • 497

Зустрічі з жителями сіл Швайківської громади щодо майбутнього розвитку первинної ланки медицини тривають. 17 січня обговорення відбулось у селі Слободище. Голова громади ознайомив мешканців села з перспективами розвитку Швайківського Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Габріел Мкртчян наголосив на необхідності заключення декларацій з лікарями Швайківського ЦПМСД – Олегом Ковшиковим та Галиною Ковшиковою. Раз на тиждень лікарі здійснюватимуть прийом у селі Слободище. Решту днів працюватимуть в інших селах та в поліклініці Центральної районної лікарні.

У планах – будівництво амбулаторії сімейної медицини у селі Мирославка, що розпочнеться незабаром та стане можливим за сприяння народного депутата України Богдана Кицака.

 На чільному місці – ремонт ФАПів у громаді, зміцнення їх матеріально-технічної бази. Для Габріела Мкртчяна принципово, аби ФАП у селі і надалі залишався осередком надання першої медичної допомоги, розуміння та підтримки.

Чого чекає голова громади від жителів сіл? Розуміння та заключення декларацій з лікарями Швайківського Центру первинної медико-санітарної допомоги. «Заключення декларацій – це фінансування, яке може отримати наш ЦПМСД. Саме наші лікарі мають лікувати наших жителів. Це важливо зрозуміти кожному, тож працюймо у даному напрямку разом», - наголосив Габріел Мкртчян.

Для голови громади принципово, аби жителі отримували якісні медичні послуги. Роботи у даному напрямку вистачає. Окреслені цілі варті того, щоб реалізувати бажані для мешканців медичні проекти.