Світлий празник Хрещення Господнього зустріли у Райківському старостинському окрузі

Велике і світле свято Хрещення Господнього зустріли у Швайківській територіальній громаді. У Райківському старостинському окрузі Водохреще зустріли  з особливими почестями. На сільському озері відбулось велике освячення води.

«Христос Хрещається!» – «В річці Йордані!» – з радістю вітали люди одне одного. Дзвінко та радісно лунали колядки і щедрівки у виконані аматорського колективу «Файні молодички».

Дійство відбулось за сприяння ДУ «Райківська виправна колонія № 73».

З вітальними словами до громади звернулись заступник сільського голови Едуард Томашевський, староста Райківського старостинського округу Наталія Войнівська, начальник виправної установи Віктор Муц.

Крижаний хрест  в оточенні зелених ялинок височів над скутою льодом гладдю озера – урочисто, красиво та по-особливому радісно.

У Райках знайшлось багато охочих скупатися в освячених крижаних водах. На березі люди зігрівались смачним чаєм та гарячою юшкою, свіжоспеченим духмяним хлібом та солодащами. А серце  кожного було сповнене радістю, умиротворенням та світлом.