«Файні молодички» відсвяткували вечорниці

Аматорський колектив пісні й танцю «Файні молодички» запросив на вечорниці. Близько двох годин веселощів та гарного настрою подарували глядачам артистки.

Учасниці колективу співали, жартували й веселили. «Файні молодички» зуміли  подарувати незабутні хвилини  відпочинку й гарного настрою жителям села та поціновувачам їх таланту.

Українські вечорниці передають дух Різдва. Вони розпочиналися на Андрія і продовжувались до Водохреща. Перенести присутніх в часі й передати незабутню атмосферу відпочинку й українських посиденьок  зуміли неповторні Олена Реготун, Олена Опанасюк, Наталія Войнівська, Світлана Чумак, Тетяна Шиманська, Ольга Величко, Людмила Ченокалова, Лариса Куц, Алла Кузьменко, Марія та Інна Панчук і юна артистка Наталочка Шиманська.

Традиційно, свято у Райках відбулось за фінансової підтримки підприємця й депутата сільської ради Артема Мкртчяна.