Швайківська сільська рада вітає з Днем народження першу заступницю голови Житомирської обласної державної адміністрації Наталію Віталіївну Остаченко

Найщиріші вітання  адресуються першій заступниці голови Житомирської обласної державної адміністрації Наталії Віталіївні Остапченко, яка сьогодні, 2 лютого, зустріла свій чудовий День народження!

Шановна Наталія Віталіївна, Ви – прекрасна жінка,

грамотний професіонал, мудра та порядна людина.

Від  щирого серця  бажаємо Вам всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку: здоров’я та щастя, радості та взаємної любові, відданої дружби та  людського, внутрішньої гармонії та невичерпного терпіння, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій, натхнення у всіх починаннях!

Нехай поруч з Вами завжди будуть дорогі серцю люди. Нехай Ваш життєвий досвід творить з буднів свято, а Господь дарує довгих-довгих років.

З повагою - Швайківська сільська рада