Звернення голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна щодо поширення коронавірусу

Захворюваність на COVID-19 викликає серйозне занепокоєння. Статистичні дані в розрізі держави свідчать про стрімке поширення хвороби. Ситуація у Швайківській територіальній громаді є контрольованою, але пильність втрачати не варто.

Згідно даних Швайківського Центру первинної медико-санітарної допомоги, станом на 4 лютого 2022 року, у Швайківській громаді нараховується 16 активних хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19.

У розрізі населених пунктів ситуація наступна:

• Слободище – 2 хворих;
  • Швайківка – 2 хворих;
  • Райки – 5 хворих;
  • Малосілка – 2 хворих;
  • Мирославка – 5 хворих.

У закладах загальної середньої освіти Швайківської громади на COVID-19 хворіє двоє дітей та троє вчителів. У закладах дошкілля на коронавірус захворів один працівник. Хворих дітей, на щастя, немає.

Разом з тим, діти та вчителі хворіють на гострі респіраторні вірусні інфекції. У школах на ГРВІ хворіє 45 дітей та 9 педагогів, у садочках – 15 дітей.

Закликаю жителів громади бути пильними та свідомими. Дбати про гігієну рук та приміщень, дотримуватись соціальної дистанції та режиму самоізоляції. Якщо відчули погіршення стану, одразу звертайтеся до сімейного лікаря. Не займайтеся самолікуванням.

Габріел Мкртчян, голова Швайківської територіальної громади