Швайківська сільська рада вітає з ювілеєм чарівну жінку, членкиню виконавчого комітету сільської ради Надію Степанівну Мачульську

П'ятого лютого святкує свій чудовий ювілей Надія Степанівна Мачульська – чарівна жінка із сонячною посмішкою, енергійна і діяльна, натхненна та непосидюча, мудра та поміркована  членкиня виконавчого комітету сільської ради.

Вітаємо Вас, шановна Надіє Степанівно, і даруємо суцвіття найтепліших побажань: з радістю починати свій ранок і закінчувати день на оптимістичній ноті, залишатися усміхненою та життєрадісною, мудрою й успішною. Від щирого серця зичимо Вам чудового настрою, цікавих подій і побільше приємних сюрпризів та чудес!  Щастя Вам, успіхів, втілення мрій, надій та планів.

Дай Вам, Боже, днів щасливих,

Дай добра, здоров’я й сили,

Дай любові, згоди, втіхи,

Змоги дай життю радіти