День єднання у Райківській гімназії

Нове державне свято – День єднання – відзначили у Швайківській територіальній громаді.

Голова громади Габріел Мкртчян, його заступники Олена Лещенко та Едуард Томашевський, староста Райківського старостинського округу Наталія Войнівська, начальник відділу освіти, молоді та спорту Жанна Карпенко  завітали на урочистості у Райківську гімназію та  разом з учнями закладу, педагогічним колективом  утворили символічний ланцюг єднання.

«Нехай цей день стане символом об'єднання України. Ми – разом! Ми – єдині. Будьмо мудрими, сильними та послідовними у своїх діях та вчинках», - побажав Габріел Мкртчян.

Українці прагнуть жити в мирі і мають на це повне право. Тож будьмо мудрими, сильними та єдиними! Бережімо Україну!

Довідка

Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання. Відповідний указ глава держави видав напередодні, 14 лютого. У президентському указі №53/2022 від 14 лютого 2022 року йдеться, що День єднання оголошено для "посилення консолідації" українців, зміцнення їхньої "стійкості" на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.