«Стійкість для стійких»: на базі Швайківського ліцею розпочав роботу «Клуб стійкості»

  • 576

Під час війни критично важливо залишатися стійкими та мати можливість підтримувати дітей. Саме тому 14 квітня  на базі Швайківського ліцею розпочав роботу «Клуб стійкості» під керівництвом заступника директора з виховної роботи Катерини Куцак та за активної участі  практичного психолога Тетяни Дух та соціального педагога Ірини Лисюк.

В основу роботи  клубу покладені так звані «ресурсні зустрічі», призначені підтримувати здобувачів освіти в умовах воєнного стану, допомагати впоратися з тривожністю, невпевненістю, формувати довіру між дітьми, а також долати страхи у різних ігрових формах.

Тож 14 квітня з ліцеїстами Швайківського закладу освіти, а також дітьми, що прибули з регіонів, де ведуться активні бойові дії,  відбулося перше заняття під назвою «Дерево сили». Зустріч допомогла кожному визначити свої сильні сторони.

А 19 квітня у стінах ліцею відбулася друга зустріч з учнями 6-го класу. Долучились до зустрічі й діти-переселенці.  

На занятті під назвою «Стійкі, бо згуртовані» діти стали учасниками ігрової естафети, під час якої танцювали, малювали, змагалися у вправності, а також вчилися висловлювати свої думки. Зустріч мала на меті згуртувати колектив.

Мета цієї зустрічі була одна - згуртування колективу. Діти чудово справилися з поставленими завданями й отримали масу задоволення.

Ірина Лисюк, соціальний педагог Швайківського ліцею