Спільна справа згуртовує: у Швайківській громаді проведено благоустрій кладовищ та прилеглих до них територій

Напередодні поминальних днів у Швайківській громаді проводяться активні роботи по покращенню благоустрою кладовищ. Наведення порядку у місцях вічного спочинку померлих – обов’язок кожного з нас. Тож жителі громади з почуттям особливої відповідальністю підтримують чистоту й порядок  на кладовищах.

Спільна справа згуртовує, тож за ініціативи сільського голови Габріела Мкртчяна небайдужі жителі сіл разом зі старостами доклали значних зусиль для поліпшення благоустрою кладовищ. А прибирати тут традиційно було що. На територіях накопичилась значна кількість сміття, опалого листя. Довелось вирубувати зарості та облагороджувати старі могили, на які довгий час ніхто не звертав уваги.

Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян вкотре закликав жителів відмовитись від штучних квітів, які забруднюють довкілля. «Найцінніше для померлих – наша пам'ять та щира молитва. Закликаю жителів громади бути відповідальними. Віддавайте перевагу живим квітам. Відмовляйтесь від штучних, які забруднюють довкілля та шкодять екології», - наголосив Габріел Мкртчян.

Голова громади висловлює подяку усім, хто долучився до доброї та корисної справи. Заходи з благоустрою території громади тривають.