Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Слободищенського старостинського округу Швайківської сільської ради ЯСІНСЬКОЇ Ольги Миколаївни

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення

кандидатури старости Слободищенського старостинського округу

Швайківської сільської ради ЯСІНСЬКОЇ Ольги Миколаївни

Швайківська сільська рада Бердичівського району Житомирської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Слободищенського старостинського округу Швайківської сільської ради відповідно до Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости Швайківської сільської ради.

Швайківський сільський голова вносить на розгляд жителів с. Слободище на посаду старости Слободищенського старостинського округу Швайківської сільської ради кандидатуру ЯСІНСЬКОЇ Ольги Миколаївни.

Інформацію про громадські обговорення розміщено на офіційному вебсайті Швайківської сільської ради: https://shvaykivska-gromada.gov.ua

Громадське обговорення на території Слободищенського старостинського округу відбудеться з 13 травня 2022 року по 27 травня 2022 року включно:

Для подання письмових пропозицій та зауважень з винесеного питання жителі Слободищенського старостинського округу Швайківської сільської ради можуть використати поштову адресу: 13331, вул. Осівка, 1А с. Швайківка, або електронну адресу: shvaikivka@ukr.net.

Відповідальна особа -  Томашевський Едуард Євгенович.

Жителям Слободищенського старостинського округу Швайківської сільської ради для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.

Про громадські обговорення

Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури  старости в старостинських округах Швайківської територіальної громади