День пам'яті та примирення у Швайківській громаді: згадуючи минуле, ми віримо у майбутнє

Цьогоріч День пам'яті та примирення, що припадає на 8 травня,  українці відзначали в умовах повномасштабної війни росії проти України, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку російської армії та військово-політичного керівництвав. У цей день у всіх старостинських округах громади відбулось покладання квітів до пам’ятників та меморіалів.

Жителі громади вшанували світлу пам'ять тих, хто боровся з нацизмом та віддав своє життя за наше майбутнє. На жаль, 24 лютого 2022 року на територію України знову прийшла повномасштабна війна. Сьогодні зі зброєю в руках нам доводиться захищати рідну землю від ворога, боронити свою свободу та незалежність.  Ми віримо, що скоро будемо святкувати державне свято перемоги над сучасним нацизмом.

«Гасло "Ніколи знову" набуло нового значення. Адже ми знаємо, що таке війна. Тож разом з усім цивілізованим світом молімося за воїнів, які захищали та захищають Україну від ворогів», - наголосив голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.