Благоустрій Райківського парку: разом дбаємо про красу та затишок

Справжньою перлиною Бердичівщини цілком заслужено може стати Райківський парк, розташований у центрі села Райки Швайківської громади. Поки триває його облаштування та осучаснення, працівники культури громади та небайдужі жителі села зібрались, аби привести до ладу численні клумби, розташовані на території парку.

«У перспективі тут  все буде квітнути та зеленіти. Для дітей створена зона розваг та відпочинку. Милувати око фонтан та штучне озеро. Все це буде з часом. Головне зараз – Перемогти зовнішнього ворога, який прийшов на нашу землю. А решту – побудуємо, зробимо, досягнемо», - зауважив Габріел Мкртчян. Голова громади подякував працівникам  культури за активну позицію та небайдужість.

Сила українців – в єдності. Заходи з благоустрою в Райківському парку – це вкотре довели. Лише разом ми можемо змінити нашу громаду.