День вишиванки 2022: працівники Швайківської сільської ради підтримують гарні традиції

Вишиванка – символ української нації, наша честь та гордість. День вишиванки відзначають шістнадцятий раз, проте цього року війна наповнила його новим щемливим змістом та символізмом.

Працівники Швайківської сільської ради підтримують гарні традиції, тож 19 травня усі були вбрані у вишиванки.

Вишита сорочка – глибинна історія українського народу, духовна броня та код. У час, коли Україна бореться за власну незалежність та своє майбутнє, вишиванка має особливу цінність.

Швайківська сільська рада вітає усіх з Днем вишиванки. Ми віримо, що вишиванка завжди оберігатиме нас, поки ми захищаємо наше святе право на національну ідентичність. Стійкості усім нам, впевненості, сили волі та віри в нашу перемогу!