Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян вітає зі Святою Трійцею

Шановні віряни!

Прийміть щирі вітання зі Святою Трійцею!

Нині жодне свято не дарує нам тієї радості, які було раніше. Починаючи з 24 лютого, ми живемо в новій реальності, ім'я якій – війна. Але в такі дні, у дні великих релігійних свят ми маємо молитись. Вірю, що сьогодні наші молитви мають велику силу. Помолімося за Україну та її мирне й успішне майбутнє. Просімо в Господа Бога,  Його Сина та Духа Святого захисту для наших воїнів. Господи, збережи батькам синів, дружинам – чоловіків, дітям – батьків. Бережи кожного, хто під ворожими обстрілами, в окупації та полоні. Збережи маленьких українців та усіх вас, ваших рідних та близьких.

Нехай Господь допоможе у здійсненні світлих задумів, захистить від негараздів, пошле мир, щастя та Божу благодать. Нехай Свята Трійця супроводжу та оберігає, дарує міцне здоров'я, благополуччя та перемогу Україні!

Габріел Мкртчян, голова Швайківської громади