Поважне 85-річчя відзначила жителька села Демчин Ольга Володимирівна Щесняк

У тривожний і важкий для нашої держави час не варто забувати про людей поважного віку, яким особливо зараз потрібні підтримка, тепло та наша увага.

Поважне 85-річчя зустріла 20 червня  жителька села Демчин - Ольга Володимирівна Щесняк. За дорученням голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна привітати ювілярку завітала староста Мирославського старостинського округу Ірина Мельничук, завідуюча сільським клубом Інна Татарчук.

Ольгу Володимирівну у селі знають та поважають. Вона працьовита жінка, турботлива мама, любляча бабуся та прабабуся. Все життя жінка прожила у праці та турботі про родину.

Швайківська сільська рада зичить ювілярці мирного неба, міцного здоров'я та довголіття, родинного затишку та гармонії. Сил та витримки пережити ці непрості дні.