Знаємо, пишається, шануємо: жителі Швайківської громади відзначені державними нагородами

Ми цінуємо, шануємо та поважаємо усіх захисників України, які мужньо та самовіддано боронять рідну землю від російської навали. Кожен з нас усвідомив, що завдяки Збройним Силам, добровольчим батальйонам, тероборонівцям, прикордонникам ми зустрічаємо новий день, виховуємо дітей, працюємо, живемо… Ми у незліченному боргу перед усіма, хто захищає свій народ та Україну.

Досягнення наших земляків на полі бою важливі та значущі для жителів громади. Ми пишаємося усіма нашими чоловіками, які нині на передовій. Імена деяких Героїв вважаємо за необхідне виокремити зараз, адже вони мають особливі заслуги у захисті територіальної цілісності України, її державного суверенітету та зміцнення безпеки й обороноздатності. За мужність та звитягу наших захисників нагороджено високими державними нагородами.

Швайківська громада пишається:

- Сергієм Бліновим, жителем села Слободище, 14.07.1998 року народження, нагородженим орденом «За мужність» ІІІ ступеня та орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня;

- Олександром Орлюком, жителем села Малосілка,  04.05.1993 року народження, нагородженим орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня;

- Кирилом Орлюком, жителем села Малосілка, 19.08.1991 року народження, нагородженим орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Напередодні ми повідомляли, що жителя села Малосілка Анатолія Стучика нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Загиблого героя, жителя села Мирославка Романа Юрчука нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Такої ж нагороди у 2020-му році посмертно був удостоєний райківчанин Дмитро Кузьменко.

Знаємо, пишаємось та шануємо наших Героїв.