У Швайківці відбувся кінопоказ під відкритим небом

Веселим та незабутнім, цікавим та насиченим видався вечір мультиків, що пройшов під відкритим небом у селі Швайківка. Захід зібрав юних шанувальників кіномистецтва та активного відпочинку.

Дозвілля є надзвичайно важливою сферою життєдіяльності людини та вагомим чинником формування особистості, тож у Швайківській громаді роботі дітьми приділяється вагома роль.

Традиційно, перед початком перегляду мультфільму діти досхочу погрались. Руханки, ігри, веселі естафети організували та провели начальник відділу освіти, молоді та спорту Жанна Карпенко, директор Будинку культури Надія Вельмик та художній керівник Інна Жигун. Про смачне частування потурбувалась секретар сільської ради, депутат  Ольга Гусар.

А для перегляду діти обрали український анімаційний фільм-фентезі «Микита-Кожум'яка» - добру та щиру казку, яка черпала свою історію з української культури. Мультфільм припав до душі дітям, які того вечора були задоволеними та щасливими.