Сеанс мультфільмів в Катеринівці: весело, щиро, пізнавально

Естафету веселих розваг та цікавих кіносеансів перейняла Катеринівка – маленьке село з великою душею. Діти з нетерпінням чекали кінопоказу. Ще б пак, колективний перегляд мультфільму з друзями – не просто побачити мультик дома, а веселі коментарі, емоції, обговорення.

Не мультфільмом єдиним, а й веселими забавами відзначився  вечір в Катеринівці.  Начальник відділу освіти, молоді та спорту Жанна Карпенко спільно з директором Слободищенської гімназії Катериною Воскобойнік провели  ігри та конкурси. До організації активного дозвілля для малечі долучились секретар сільської ради Ольга Гусар та завідувач клубу села Катеринівка Галина Єрмоленко. Про солодощі потурбувався сільський голова Габріел Мкртчян. З вирішенням організаційних моментів допоміг приватний підприємець Олексій Прокопенко.

А переглянули діти із задоволенням український мультик «Микита Кожум'яка», що подарував малечі гарний настрій та веселі емоції.