Габріел Мкртчян вітає з Днем Державного Прапора України

Втіленням національної єдності, честі, гідності та незламного духу українського народу  є  Державний Прапор України! Традиційно, 23-го серпня, з гордістю та приємним хвилюванням ми вшановуємо один із найважливіших символів держави.

Синьо-жовтий прапор – символ свободи та боротьби за незалежність. Триває війна, українці продовжують гідно протистояти російській федерації, вражаючи світ свою незламністю та мужністю. Тож нехай синьо-жовтий стяг єднає нас, робить мудрішими та сильнішими.

З повагою та шаною до героїв сьогодення – Збройних Сил України, вірою у щасливе майбутнє суверенної та успішної України ми крокуємо в новий день. Щиро зичу усім щастя, добра та миру! Нехай Господь береже нас та Україну!

З повагою – голова Швайківської громади Габріел Мкртчян