Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян вітає з Днем Незалежності України

День Незалежності України – свято, найдорожче серцю кожного з нас. На жаль, 31-шу річницю Незалежності  ми зустрічаємо в період повномасштабної війни. Нині ми сповна усвідомили істинну цінність волі, свободи та самостійності. Українці – гордий та незламний народ. Сьогодні нація, як ніколи, єдина, стійка та непохитна.

Ми у нескінченому боргу перед нашими воїнами, мужніми та хоробрими захисниками України, які і вдень, і вночі несуть варту. Нехай Господь береже кожного, хто на полі бою. А тим, хто віддав життя за Батьківщину, дарує вічний спокій та Царство небесне.

Дорогі земляки, щиро вітаю вас з 31-ою річницею Незалежності України. Нехай настане довгоочікуваний мир та спокій. Бажаю вам добра і злагоди, здійснення мрій та щасливого майбутнього у вільній, незалежній Україні!

Габріел Мкртчян, голова Швайківської громади