Голова Швайківської громади вітає з Днем села Райки

Маленький та затишний куточок Бердичівщини – село Райки – гордо зустрічає 439-ий День народження.

Кажуть, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Так і про Райки: краще один раз сюди завітати і закохатися в це село назавжди. У Райках відчувається  особливий колорит та енергетика, які захоплюють з першого погляду та подиху. Хто зна, можливо, секрет у мальовничих краєвидах, багатій історії, привітних та усміхнених жителях, справжніх господарях і працелюбах. Для мене Україна розпочинається з села Райки, які стали мені  другим домом, місцем затишку, душевного комфорту та тепла.

Дорогі земляки, жителі села, вітаю вас з цим чудовим днем. Запевняю, що після Перемоги ми обов’язково відсвяткуємо День села так, як ще ніколи не святкували. Головне, щоб наші хлопці, справжні Герої, односельчани, які захищають Батьківщину, повернулися додому. Ми їх дочекаємось і разом з ними будемо святкувати. Так, сьогодні нам непросто, але потрібно вірити в краще, наполегливо працювати, з гордістю приймати усі виклики та долати випробування. Щиро бажаю рідному селу розвитку та процвітання, миру та спокою. А кожній родині, кожному жителю Божої милості, міцного здоров'я, злагоди та благополуччя.

Зі святом, райківчани! З 439-им Днем народження, рідне село!

З найкращими побажання голова Швайківської громади – Габріел Мкртчян