Нарада керівників міжшкільних методичних об’єднань закладів освіти Швайківської сільської ради: підвищуємо рівень фахової майстерності педагогів

23 серпня відбулася нарада керівників міжшкільних методичних об’єднань закладів освіти Швайківської сільської ради за участю начальника відділу освіти, молоді та спорту Жанни КАРПЕНКО.

Нарада розпочалася хвилиною мовчання, вітанням з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України.

На порядку денному розглянули такі питання:

1. Нова українська школа в реалізації Державного стандарту базової середньої освіти ( 5 клас НУШ):
  • модельні програми;
  •  навчальні програми;
  • календарно-тематичне планування.

Голова методичної ради, вчитель Слободищенської гімназії Надія БОНДАРЧУК.

1. Підручники.
  2. З досвіду роботи керівника МО вчителів початкових класів, вчителя Швайківського ліцею Лариси ОХРЕМЧУК: створення освітнього середовища у класах Нової української школи.
  3. Технології контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів на уроках в 5 класі НУШ ( ЗНВР Райківської гімназії Наталія ДОВГАЛЮК).
  4. Психологічна підтримка здобувачів освіти в умовах війни ( практичний психолог Мирославського ліцею ім..О.І.Онишка Інна УМАНЕЦЬ).
  5. Організація освітнього процесу у 6-11 класах закладів освіти Швайківської сільської ради ( голова методичної ради, вчитель Слободищенської гімназії Надія БОНДАРЧУК)

Якість освітніх послуг значною мірою залежить від якості фахової допомоги, яку отримує педагогічний працівник. Вона особливо важлива в умовах постійних змін, розвитку технологій, підходів до викладання предметів, методик навчання та виховання у складних епідеміологічних умовах. Міжшкільне методичне об’єднання педагогічних працівників закладів Швайківської сільської ради Бердичівського району Житомирської області є однією з форм методичної роботи, яка сприяє підвищенню рівня фахової майстерності педагогів.

Нарада керівників МО, як завжди, пройшла в активній формі: рольові ігри, дискусії, презентації досвіду.