Швайківська сільська рада вітає з Днем народження старосту Мирославського старостинського округу Ірину Мельничук

Сьогодні, 27 серпня, свій чудовий День народження зустрічає чарівна жінка, сонячна людина, працьовита бджілка, староста Мирославського старостинського округу Ірина Мельничук.

Шановна Ірино Миколаївно, Швайківська громада на чолі з головою Габріелом Мкртчяном дружньо вітає Вас з ювілеєм. Ви – чудова мама, турботлива донечка, любляча дружина та надійна колежанка. Ваші працьовитість, наполегливість та добросердечність надихають та спонукають до активної праці інших.

Ми щиро вітаємо з Днем народження. Нехай Ваш життєвий шлях буде щасливим, радісним і багатим на гарні події, чудових людей і приємні враження. Залишайтесь завжди такою доброзичливою і діяльною. Мирного неба, міцного здоро'вя, родинного затишку, світлих та радісних миттєвостей життя!

З Днем народження!

З повагою – Швайківська сільська рада