Габріел Мкртчян: «Вітаємо Людмилу Димидюк з почесною та заслуженою нагородою»

Високої відзнаки Міністерства оборони України – медалі  «За сприяння Збройним Силам України» удостоєна начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Вікторівна Димидюк. Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян привітав очільницю району з почесною нагородою.

«Вітаємо Людмилу Димидюк із заслуженою нагородою. Дана медаль – висока оцінка роботи начальника військової адміністрації. З початку повномасштабного вторгнення Людмила Вікторівна продемонструвала високий професіоналізм, вміння об’єднувати громади та спільно вирішувати складні завдання, надаючи всебічну підтримку Збройним Силам України та наближаючи довгоочікувану й омріяну перемогу», - відзначив Габріел Мкртчян.

Медаль  «За сприяння Збройним Силам України» вручається за надання всебічної допомоги під час збройної агресії російської федерації проти України, плідну співпрацю зі Збройними Силами України, патріотизм та активну громадянську позицію.

Швайківська сільська рада долучається до привітань. Щиро бажаємо Людмилі Вікторівні й надалі гуртувати, допомагати та рухатись вперед до перемоги.