Швайківська громада в жалобі: у бою з російськими окупантами загинув житель села Райки Сергій Анатолійович Дух

Трагічна звістка знову сколихнула Швайківську громаду. Клята війна забрала життя жителя села Райки, 30-річного Сергія Анатолійовича Духа. Чоловік загинув, виконуючи бойове завдання на Херсонщині.

З перших днів повномасштабного вторгнення Сергій Дух став на захист свободи та незалежності України. Сержант військової частини А 4350 сумлінно виконував бойові завдання, визволяючи рідну землю від ворога. Сергій Дух загинув 2 вересня у бою в районі населеного пункту Сухий Ставок Херсонської області.

Швайківська сільська рада висловлює щирі співчуття батькам, дружині, дітям  Героя. Глибоко сумуємо разом з родиною.

Про дату та час прощання з воїном повідомимо згодом.