Пишаємося: Олександр Гусар – Майстер спорту України

Почесного звання – Майстер спорту України – удостоєний житель села Мирославка, чемпіон Європи з армспорту серед спортсменів з інвалідністю Олександр Гусар.

Велика внутрішня сила, міцність та стійкість – риси характеру, якими володіє Олександр Гусар та які допомагають йому долати труднощі, виклики й перемагати на ниві пара-армрестлінгу.

Чемпіон Європи з армспорту серед спортсменів з інвалідність Олександр Гусар не просто володіє великою внутрішньою силою, а й надихає своїм прикладом інших.

«Олександр Гусар – борець, спортсмен, який стимулює всіх своїм прикладом. Швайківська громада пишається талановитим земляком. Звання Майстра спорту України – важливе та заслужене визнання для нашого спортсмена», - наголосив голова громади Габріел Мкртчян.

Наші вітання спортсмену та його тренеру Ірині Данилюк. Щиро зичимо Олександру Гусару нових успіхів на славу українського спорту та України.