Габріел Мкртчян вітає жителів Швайківки з Днем села

Шановні жителі села Швайківка! Прийміть щирі вітання з нагоди гарного свята – Дня села!

Історію села творять його люди, тож дякую усім жителям Швайківки за щоденну працю, відданість та любов до рідної землі. Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чиї мудрість та життєвий досвід допомагають рухатись вперед та розвивати село.

Від душі зичу усім міцного здоров'я, добра, злагоди  та мирного неба. Ми живемо у непростий час. Повномасштабна війна змінила нашу дійсність, тож щиро дякую усім жителям села за людяність, патріотизм та сміливість.

Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі. Зичу усім Божого благословіння, захисту та здійснення бажань.

Нехай зростає та процвітає наша громада, а її майбутнє буде яскравим, щасливим та успішним!

Габріел Мкртчян, голова Швайківської громади