Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян вітає Житомирську область з 85-річчям

Мальовнича, колоритна, найдорожча серцю кожного з нас – наша Житомирщина – зустрічає 85-ту річницю. 85 – поважний вік як і в житті людини, так і для розвитку регіону.

Ми пишаємося нашою історією, дивовижною природою, культурними надбаннями. Житомирщина – край героїв. Сьогодні воїни з кожного куточку області мужньо та самовіддано боронять рідну землю від російської навали. Інші – створюють надійний тил нашим захисникам. Разом ми наближаємо довгоочікувану й бажану Перемогу!

Бажаю Житомирщині успіхів та процвітання, мирного неба та світлого майбутнього. Попереду на нас чекає багато роботи, тож будьмо відповідальними, згуртованими та активними.

Пишаймося своєю землею! Бережімо та плекаймо її!