Привітання з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку від голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна

Щороку, 1 жовтня, ми відзначаємо  Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

Шана та повага до людей поважного віку – наш обов’язок. Цей день – символ єдності поколінь та чудова нагода висловити ветеранам, представникам старшого покоління слова щирої вдячності за самовіддану працю, настанови та терпіння.

Найбільше багатство людей поважного віку – їх досвід, мудрість та знання, які особливо цінують нащадки. Вам довелось пережити чимало випробувань, болю та втрат, але ви зберегли гідність, віру та любов, які пронесли через усе своє життя. Ми вдячні усім представникам старшого покоління за слушні поради, гідний приклад для наслідування та підтримку.

Зичимо вам, шановні ветерани, міцного здоров'я, радості, благополуччя та мирного неба. Довгих та щасливих років життя!

З Міжнародним днем людей похилого віку!