Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян вітає зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисників та захисниць України та Днем українського козацтва

14 жовтня – особливий день для нашої держави та українського народу.

Сьогодні ми зустрічаємо потрійне свято – День захисника та захисниці, День українського козацтва та Свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Бажаю, щоб ваші родини завжди знаходились під захистом Божої Матері. Нехай Вона оберігає та захищає усіх нас.  Особливі слова сьогодні адресую нашим захисникам та захисницям. Цей жовтневий ранок на вільній українській землі ми зустрічаємо саме завдяки  нашим воїнам – славним нащадкам українських козаків. Завдяки нашим Героям ми зараз живемо, дихаємо, розвиваємо нашу Незалежну Україну! Нехай Господь береже кожного з них, а Діва Марія захистить Своїм омофором! Нехай усі наші воїни живими повертаються додому. А загиблим Господь дарує вічний спокій та Царство Небесне.

Всі наші молитви наближають нас до Перемоги! Нехай сьогодні вони всі будуть почуті. Щиро вітаю усіх зі святом Покрови! Бажаю усім міцного здоров'я, родинного затишку, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай надія, віра та любов завжди супроводжують вас!

Габріел Мкртчян, голова Швайківської громади