Смаколики для воїнів: жителі Швайківської громади передали солодощі пацієнтам Обласного шпиталю

Часточку тепла від маленьких та дорослих жителів Швайківської громади сьогодні отримали пацієнти нашого шпиталю.

Ініціативу сільського голови  Габріела Мкртчяна, його заступниці Олени Лещенко та начальниці відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Жанни Карпенко  почастувати наших воїнів солодощами жителі громади сприйняли на ура.

Робота, що приносить задоволення - саме таким стало приготування смаколиків для воїнів, що приходять лікування в нашому шпиталі. З особливим трепетом та ніжністю діти виготовляли обереги, малювали листівки та писали листи для воїнів.

«Ми бажаємо нашим воїнам швидшого одужання. Нехай загоюються їх рани, зцілюються душі. Мирного нам неба та швидшої Перемоги», - побажав Габріел Мкртчян.

Віримо, що частування  від жителів Швайківської громади подарують нашим воїнам гарний настрій та позитивні емоції.