Засідання комісії з питань захисту прав дитини: дбати, сприяти, контролювати

  • 461

20 жовтня голова громади  Габріел Мкртчян провів засідання комісії з питань захисту прав дитини Швайківської сільської ради. Участь у роботі комісії взяли заступник сільського голови Олена Лещенко, завідувач служби у справах дітей Аліна Рогулько,  старости старостинських округів, працівники апарату сільської ради та правоохоронних органів.

Комісія з питань захисту прав дитини працює для результативного вирішення проблеми виховання, всебічного розвитку та забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист. Важливе завдання – сприяти зростанню та виховуванню дитини  в сімейному оточенні.

Під час засідання комісії було розглянуто ряд питань щодо:

  • позбавлення жительки громади батьківських прав відносно малолітньої дитини;
  • стану справ в сім’ї, яка перебуває в складних життєвих обставинах (мати сама виховує чотирьох неповнолітніх дітей);
  • оформлення права власності на житловий будинок, який згідно заповіту належить дитині, позбавленій батьківського піклування;
  • вирішення спору між батьками щодо місця проживання дитини;
  •  стану утримання, навчання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в опікунських сім’ях.

Після розгляду заяв та документів, обговорення та вивчення обставин, членами комісії були прийняті рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей.

Завідувач служби у справах дітей

Аліна РОГУЛЬКО