Олександр Гусар – серед кращих спортсменів на чемпіонаті світу з пара-армрестлінгу

Швайківська громада вкотре радіє успіхам свого талановитого земляка Олександра Гусара. Наш спортсмен потрапив до четвірки кращих на 24-му чемпіонаті світу з пара-армрестлінгу, що проходив у Туреччині, в Кемері, провінції Анталії.

«Ми  пишаємося нашим земляком. Олександр Гусар – приклад стійкості, доброзичливості та впевненості в собі.  Ми бажаємо спортсмену не зупинятись на досягнутому та втілювати в життя всі задуми», - побажав голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.

На 24-му чемпіонаті світу  взяли участь 1450 спортсменів з  54-х країн світу. Збірна України виборола 40 нагород: 14 золотих, 19 срібних та 7 бронзових.  На змаганнях з пара-армрестлінгу у складі національної збірної України Житомирську область представляли 12 спортсменів, від Бердичівщини – Олександр Гусар.