День визволення України від нацистських загарбників: Швайківська громада пам’ятає

Щорічно 28 жовтня ми відзначаємо День визволення України від нацистських загарбників. Сьогодні  ми вшановуємо пам'ять воїнів, котрі загинули у боях за визволення України. Щирою молитвою згадуємо про мирних, невинно убієнних людей, які постраждали від дій окупантів. Друга світова війна – жахлива сторінка історії України, яка ніколи не зітреться з нашої пам'яті.

На жаль, вигнання нацистів  не принесло довгоочікуваної свободи для України. Справжню волю український народ отримав 24 серпня 1991 року разом зі здобуттям державної Незалежності і виборює її вкотре на полі бою проти російських окупантів.

Сучасні захисники України – гідні слави своїх дідів та прадідів. Ми пишаємося їх мужністю, силою духу та твердо віримо в нашу Перемогу!

Вічна пам'ять усім, хто віддав життя за Україну!

Слава полеглим воїнам!

Бог з Україною!