Швайківська сільська рада закликає до свідомого використання електроенергії

  • 1917

Фото без опису

З метою здійснення заходів щодо безпеки енергетичної системи, належного забезпечення об’єктів господарського комплексу  послугою  постачання та розподілу електричної енергії, Рада оброни Житомирської області рекомендує усім суб’єктам господарювання, незалежно від організаційно-правової форми, здійснити зміну графіків роботи з урахуванням обмеження споживання електричної енергії у період з 7.00 до 23.00.

Також здійсними заходи щодо:

  • Вимкнення вуличного освітлення, освітлення зовнішньої реклами;
  • Запровадження посиленого  режиму економії електроенергії в установах та організації;
  • Оптимізувати роботу закладів торгівлі  (крім продовольчих товарів) та надання послуг;
  • Мінімізувати використання освітлення в установах та організаціях у денний час;
  • Заборонити використання електричних обігрівачів на підприємствах, установах та організаціях.

Швайківська сільська рада слідує зазначеним вище рекомендаціям та заходам. Закликає підприємців  а жителів вдатися до необхідності скорочення використання побутової техніки. Це важливо для стабільної роботи енергосистеми.

Нині впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті набуває більшої актуальності. Енергозбереження передбачає не відмову від благ цивілізації чи обмеження власних потреб, а шлях раціонального використання енергоресурсів, отримання більшого обсягу корисної роботи електроприладів за рахунок тієї ж кількості електроенергії. Адже розумне і дбайливе користування електроенергією дозволяє без додаткових витрат отримувати у 2-3 рази більше користі від власних електроприладів, знизити невиправдані витрати та водночас зменшити плату за спожиту електроенергію.

Споживаймо енергію розумно! Не дамо ворогу жодного шансу зламати нас!

Фото без опису

Фото без опису