Підопічні КУ «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Швайківської сільської ради отримали продуктові набори

Підтримка незахищених верств населення, вразливих категорій громадян – важливе та пріоритетне завдання Швайківської сільської ради. За ініціативи Габріела Мкртчяна 49 продуктових наборів отримали літні люди, які перебувають на обслуговуванні в комунальній установі «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

В умовах повномасштабного вторгнення людям поважного віку особливо непросто. Завдання сільської ради та соціальних працівників не допустити, щоб вони відчували себе одинокими та вразливими.

«Наш людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини нашої громади», - переконаний сільський голова Габріел Мкртчян.

Отримані продуктові набори стануть в нагоді пенсіонерам. До кожного пакунку увійшли крупи, макаронні вироби, рослинна олія, печиво, консервована продукція.