Заходи безпеки при використанні портативних електростанцій

Відключення електроенергії триває. Актуальність використання генераторів в Україні високе, як ніколи. Портативні електростанції є джерелом підвищеної небезпеки, тому дотримання заходів безпеки при роботі з ними особливо актуальне!

Важливі поради щодо їх використання:

Купуйте лише сертифіковану продукцію тільки в ліцензованих місцях продажу. Уважно дотримуйтесь інструкцій виробника.

Генератори та паливо повинні використовуватися тільки на відкритому повітрі на відстані не менше 6 метрів від вікон, дверей та гаражів.

Тримайте генератор сухим та захищеним від дощу або підтоплення. Дотик до мокрого генератора або пристроїв, підключених до нього, може призвести до ураження електричним струмом.

Перед заправкою дайте генератору охолонути. Паливо, пролите на гарячі деталі двигуна, може спалахнути.

Електрогенератор під час роботи виділяє токсичний чадний газ, тому встановіть спеціальні детектори.

Тримаймося разом! І тоді ворог нас ніколи не здолає!

Бердичівське РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області