Зустріч-діалог Швайківської сільської ради з представниками Благодійного фонду «Рокада»

Швайківська громада завжди відкрита  до діалогу і спілкування з громадськими організаціями, міжнародними фондами та об'єднаннями. Активною та змістовною видалась зустріч голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна, його заступників Олени Лещенко та Едуарда Томашевського з представниками Благодійної організації «Рокада».

Тема обговорення – допомога внутрішньо переміщеним особам, вивченням потреб та проблем. Благодійний фонд готовий надати підтримку громадянам, які знайшли прихисток у Швайківській громаді. Налагодити комунікацію з такими громадянами представники «Рокади» планують безпосередньо. Габріел Мкртчян запевнив, що сільська рада буде  у цьому сприяти та допомагати.

«Ми цінуємо підтримку та увагу до наших жителів, тож завжди готові до діалогу та співпраці у вирішенні потреб громадян», - наголосив голова Швайківської громади.