Підвищення професійної майстерності: працівники сільської ради навчаються та розвиваються

Постійне підвищення професійного рівня важливе для працівників Швайківської сільської ради. Саме тому керівники відділів постійно вдосконалюються та підвищують фахову майстерність.

23 листопада директор КУ «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Ірина Прокопенкова взяла участь у навчальному семінарі із соціальної роботи. Захід організований Житомирським обласним центром соціальних служб.

Правила безпеки при первинному відвідуванні сімей вразливих категорій, конфлікти в сім'ях, стратегія вирішення конфліктів, трудові функції фахівців соціальної роботи, правила оформлення нормативних документів – ці та інші питання буди розглянуті під час семінару.

«Робота фахівців соціальної сфери непроста, складна та кропітка. Вміння, досвід та особисті якості багато важать. Тож рухаємось далі та вдосконалюємось», - наголосила Ірина Прокопенкова.