У Швайківській громаді на одну втілену в життя дитячу мрію стало більше

Світ не без добрих людей – істина, у якій приємно переконуватись. Українці – народ з великим серцем, що здатний безкорисливо творити добро. Дивовижна історія трапилась із маленьким жителем Швайківської громади.

За 12 років юнаку довелось зазнати чимало труднощів. Він перебуває під опікою. Небайдужі люди дізнались, що хлопчик не має мобільного телефону, а це створює  йому чималі труднощі. Зокрема, під час дистанційного навчання. Тож таємні благодійники втілили в життя дитячу мрію – придбали мобільний телефон, який голова громади Габріел Мкртчян  та завідувач служби у справах дітей Аліна Рогулько презентували хлопчику.

Дитячому щастю не було меж. Ще б пак, коли втілюються маленькі та дорослі мрії, світ довкола стає добрішим та яснішим.