Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян вітає з Днем місцевого самоврядування

Традиційно 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування – свято тих, хто забезпечує функціонування держави на рівні громад.

Шановні депутати, працівники обласних, районних, сільських та міських  рад, ветерани органів місцевого самоврядування щиро вітаю вас зі святом! Так, нам доводиться працювати у непростий час. Повномасштабна війна змінила нашу дійсність, поставила перед кожним нові виклики та випробування, але я вірю, що нам з честю та гідністю вдасться пройти через усі випробування.

Тож нехай цей день об’єднує усіх у спільному прагненні до вдосконалення, поліпшення життя кожного жителя громади! Щиро зичу добра та миру, процвітання та розвитку, креативних ідей та успішних проєктів. Бажаю усім міцного здоров'я, щастя та родинного затишку.  Україні швидшої перемоги, а усім нам мудрості та непохитної віри!

Габріел Мкртчян, голова Швайківської громади