Гарні ювілеї чудових працівників

Найбільше багатство у житті громади – люди, які тут живуть і працюють. Швайківська сільська рада дорожить своїми працівниками. Цінує кожного за індивідуальність та бажання допомогти іншим, професіоналізм та життєву мудрість.

Гарні ювілеї відзначили у листопаді спеціаліст відділу соціального захисту Надія Рихліцька, соціальні робітники Галина Андрійчук та Галина Котляр. За дорученням голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна привітали ювілярок начальник відділу з питань соціального захисту Інна Бурла та директор КУ «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Ірина Прокопенкова.

Швайківська сільська рада приєднується до привітань та щиро бажає ювіляркам мирного неба і швидшої перемоги, міцного здоров'я та успіхів, терпіння та натхнення.