«Квітковий рай» буде створено в школах Швайківської громади

«Flowers4school» - це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення українських шкіл від Асоціації квіткових виробників Нідерландів та України, в якому взяли участь три заклади освіти Швайківської сільської ради - Мирославський ліцей ім.О.І.Онишка, Райківська  та Слободищенська гімназії.

Завдяки міжнародним партнерам навесні ми влаштуємо справжній «Квітковий рай у закладах». Діти зможуть на власні очі побачити, як пагони з’являються з квіткових цибулин і дають дивовижно красиві квіти. Вони побачать, яку красу змогли виростити власними руками і будуть в захваті. Надіємося, що згодом колективи шкіл візьмуть  участь у конкурсі на створення кращої клумби поряд із  закладом та здобудуть перемогу в конкурсі «Кращий квітник 2023».

Бажаємо успіху, цвітіння та креативних ідей!

Жанна Карпенко,

начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму