Святий Миколай завітав до дітей Швайківської громади

  • 965

Свято, якого з нетерпінням чекає малеча – День Святого Миколая – відзначили у Швайківській громаді. Творчі майстерні, цікаві фотозони та сам Святий Миколай з подарунками зустріли дітей  у клубі села Райки.

Про душевний захід для школярів та дошкільнят  потурбувались дорослі. Для голови Швайківської громади Габріела Мкрчяна – радісні та усміхнені діти – найбільша цінність.  Тож разом з начальником та працівниками відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму організували чудовий захід, який припав дітям до душі.  

«Усмішка та щирість в дитячих очах – найбільше багатство. Ми, дорослі, звертаємось до святого Миколая Чудотворця з проханням захистити наших дітей від усякого зла. Нехай запанує мир, а наші діти зростають у вільній та квітучій Україні», - наголосив Габріел Мкртчян.

День Святого Миколая – свято про добрі та погані вчинки, слухняність та старанність. Добро завжди винагороджується, тож і діти, присутні на святі, отримали подарунки. Як завжди у цій справі не обійшлося без добрих помічників, а такими стали: Артем Мкртчян, Ісраєль Рубін, Сергій Герман, Віктор Вінцевич, Юрій Білан та Райківська виправна колонія № 73.

Окремі слова вдячності підприємцю Андрію Савчуку та Райгородоцькій сільській раді за надання автобусів та здійснення підвозу дітей на свято.