Святий Миколай завітав до дітей Швайківської громади

  • 1050

Фото без опису

Свято, якого з нетерпінням чекає малеча – День Святого Миколая – відзначили у Швайківській громаді. Творчі майстерні, цікаві фотозони та сам Святий Миколай з подарунками зустріли дітей  у клубі села Райки.

Про душевний захід для школярів та дошкільнят  потурбувались дорослі. Для голови Швайківської громади Габріела Мкрчяна – радісні та усміхнені діти – найбільша цінність.  Тож разом з начальником та працівниками відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму організували чудовий захід, який припав дітям до душі.  

«Усмішка та щирість в дитячих очах – найбільше багатство. Ми, дорослі, звертаємось до святого Миколая Чудотворця з проханням захистити наших дітей від усякого зла. Нехай запанує мир, а наші діти зростають у вільній та квітучій Україні», - наголосив Габріел Мкртчян.

День Святого Миколая – свято про добрі та погані вчинки, слухняність та старанність. Добро завжди винагороджується, тож і діти, присутні на святі, отримали подарунки. Як завжди у цій справі не обійшлося без добрих помічників, а такими стали: Артем Мкртчян, Ісраєль Рубін, Сергій Герман, Віктор Вінцевич, Юрій Білан та Райківська виправна колонія № 73.

Окремі слова вдячності підприємцю Андрію Савчуку та Райгородоцькій сільській раді за надання автобусів та здійснення підвозу дітей на свято.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису