У Швайківській громаді Святий Миколай продовжує вітати дітей

День Святого Миколая – найулюбленіше свято українців. Кожна дитина з нетерпінням чекає Миколая Чудотворця, який дарує віру у здійснення бажань, леліє світлі почуття доброти та радості.

З подарунками та гарними привітаннями завітав Святий Миколай до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Солодощі від Швайківської громади отримали також діти з інвалідністю та діти, які мають статус внутрішньо переміщених осіб.  Загалом, подарунки вручили  51 дитині.

«Немає нічого приємнішого, ніж посмішки на дитячих обличчях. Діти вкотре переконались, що дива трапляються. Ми принесли радість малечі, а це найголовніше», - зазначив Габріел Мкртчян.

Святий Миколай та його помічники бажали дітям міцного здоров'я, миру та здійснення бажань. Поради та настанови Святого Миколая малеча обіцяла виконувати.