Чудові ювілеї зустріли жителі села Мирославка Марія та Петро Поліщуки

Велике щастя зустріти людину, з якою можна прожити все життя. Такою парою є жителі села Мирославка  - Марія та Петро Поліщуки, які на початку січня відзначили чудові особисті ювілеї. А разом у шлюбі пара прожила понад 60 років. Такий тандем – велика рідкість, варта поваги, шани та захоплення.

Марія та Петро Поліщуки все життя прожили в любові та злагоді. Разом пара народила та поставила на ноги двох дітей – сина Віктора та дочку Галину. Радіють ювіляри чотирьом онукам та п’ятьом правнукам.

Швайківстька сільська рада щиро вітає ювілярів. Зичимо вам  міцного здоров'я та довголіття, родинного затишку та достатку, мирного неба та здійснення бажань. Нехай енергія, оптимізм та гарний настрій не покидають вас!

З повагою - Швайківська сільська рада