Робоча нарада зі старостами

Питанням поточним та перспективним була присвячена перша в новому році нарада зі старостами, яку провів голова Швайківської громади Габріел Мкртчян. Участь в обговоренні взяли секретар сільської ради Ольга Гусар, заступники сільського голови Олена Лещенко та Едуард Томашевський.

Чим живе кожен старостинський округ у ці дні та які плани має на 2023 рік –  про ці та інші питання йшла мова на нараді. Звісно, реалізація планів залежатиме від ситуації в державі, але бажання та наміри працювати мотиваційно стійкі та високі.

«Ми віримо, що цей рік стане переможним для нашої держави, наші воїни повернуться додому живими та здоровими. Працюємо, підтримуймо та рухаємось вперед», - наголосив Габріел Мкртчян.