Робоча нарада із соціальними робітниками "Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)"

  • 804

Фото без опису

Планова нарада з соціальними робітниками Комунальної установи «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» відбулась 11 січня. Участь у нараді взяли сільський голова Габріел Мкртчян, його заступниця Олена Лещенко, директор комунальної установи Ірина Прокопенкова.

Підвищення якості соціальних послуг, розробка спільних рішень в інтересах жителів – серед пріоритетних принципів роботи працівників КУ «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

«Соціальні послуги необхідні для усіх мешканців громади. Їх своєчасне надання сприяє попередженню виникнення проблемних ситуацій.  Соціальні послуги у нашій громаді -  своєчасна підтримка, людино центристський підхід, розуміння та допомога», - наголосив голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.

Поновлення договорів на надання соціальних послуг – завдання ближчої перспективи для працівників комунальної установи. Заступниця сільського голови та директор установи поінформували про результати перевірки, що була проведена нещодавно та яку установа і відділ з питань соціального захисту населення успішно пройшли. Також звучала інформація про зміни  нормативно-правової бази та тарифів на соціальні послуги.

Сьогодні перед кожною сферою стоять нові виклики. Сільська рада й надалі працюватиме над підвищенням  спроможності у забезпеченні мешканців якісними соціальними послугами та поліпшенням охоплення послугами вразливих груп населення.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису