Габріел Мкртчян вітає з Днем Соборності України

22 січня ми відзначаємо важливе для держави свято – День Соборності України.

У час повномасштабної війни цей день  набуває особливого значення. Україна єдина, від заходу до сходу, з півночі до півдня.

Соборність невіддільна від суверенітету, територіальної цілісності, демократії. А нині вона є передумовою нашого спротиву ворогу та одним з найбільших національних завдань. Україна продовжує боротьбу за незалежність та впевнено крокує до Перемоги.

Сьогодні, як ніколи, ми маємо бути згуртованими заради майбутнього. Боротися, працювати, створювати, надихати. Ми єдині в прагненні жити у вільній державі, самостійно визначати вектор розвитку та пріоритети.

Щиро вітаю усіх  з Днем Соборності України. Низько схиляю голову перед світлою пам’яттю Героїв російсько-української війни, які віддали свої життя за Батьківщину. Нехай Господь береже кожного воїна, який захищає суверенітет та територіальну цілість України, звільняє рідні землі, захопленні окупантом та наближає Перемогу. Бажаю усім взаємоповаги та розуміння, єдності та мудрості, життєвих гараздів та мирного неба.

З повагою – Габріел Мкртчян, голова Швайківської громади