Швайківська сільська рада вітає з чудовим ювілеєм начальника відділу з юридичних питань та земельних відносин Наталію Вовченко

Сьогодні, 8 лютого, свій чудовий ювілей святкує наша Наталочка Вовченко -  чарівна жінка, турботлива матуся та донечка, любляча дружина, відповідальна колега, наполеглива, невтомна, принципова начальник відділу з юридичних питань та земельних відносин.

Нехай всі дні та хвилини Вашого життя будуть щасливими, різнобарвними та яскравими. Залишайтеся завжди такою привабливою, доброзичливою та діяльною. Щиро зичимо Вам днів, осяяних щастям та приємними подіями, міцного здоров'я та чудового настрою, гарного сьогодення та світлого майбутнього. Нехай тішать успіхами рідні, посмішкою квітують очі, а серце наповнюється радістю. Нехай втілюються в життя найзаповітніші бажання, добрі мрії та сподівання! Зичимо мирного неба та переможного року!

З Днем народження! З ювілеєм!

З повагою – Швайківська сільська рада